Ducato – jeden z fenomenów i bestsellerów Fiata

Podróżowanie nie jedno ma imię.  Wśród tych którzy wybierają przemieszczanie się na czterech kołach znajdziemy zarówno poszukiwaczy prędkości i sprawnego przemieszczania się w odległe strony. Również tych którzy jadą niespiesznie, szukając wrażeń poza utwardzonymi szlakami. Jeszcze inni chcieliby wygodnie, z całą rodziną i sporym bagażem ruszyć w trasę żeby poszukać wrażeń jakie daje świat. Dla fanów 4×4 mamy specjalna ofertę jaka jest możliwość wypożyczenia Toyoty Hilux już przygotowanej na taką wyprawę, z namiotem dachowym (który w przypadku tego auta znajduje się nad skrzynia ładunkową).

Jak wygląda taki pojazd? Zapraszamy do lektury artykułu opisującego jego zalety.

 

 

Dla wszystkich którzy woleliby jednak nie zjeżdżać z utwardzonej drogi ale w komforcie odkrywać uroki świata mamy bardzo ciekawą propozycję, którą jest wygodny w podróży i przestronny Fiat Ducato.  Czy to nie za duże auto na takie podróże? Zabierze przecież aż osiem osób… Pamiętajcie jednak, że zbędne fotele można wyjąć uzyskując ogromny bagażnik. Zmieści się tu więc cały sprzęt biwakowy, bagaże, wyposażenie niezbędne dla waszych aktywności(deski, sprzęt do nurkowania, czy chociażby dziecięce rowerki).

 

 

Pod maską auta drzemie trzy litrowy diesel multiJet o mocy 180 KM. Motor ten jest bardzo chwalony ze względu na niskie zużycie paliwa jaki i trwałość. Jest to rzędowa jednostka z intercoolerem z 400 Nm przy 1700 obr/min. Czy takie auto zapewnia sensowną trwałość i użytkowanie bez stresu przez lata? Tak! Jeśli chcielibyście zobaczyć taki pojazd w wersji ciężarowej to zapraszamy do serwisu 40ton.net gdzie opisano egzemplarz, który przejechał milion kilometrów.  Oferowany egzemplarz ma już przejechane 180 tyś km, jednak na pewno bez problemów przejedzie dużo więcej.

 

 

Konstruktorzy auta powalczyli o jego doskonałe parametry aerodynamiczne. Bus Fiata posiada współczynnik oporu powietrza 0,31 a to o wiele lepszy wynik niż w niektórych autach osobowych. Dodatkowo dzięki czarnym, plastikowym zderzakom nie boimy się drobnych obcierek. Ewentualna naprawa również jest łatwiejsza w wykonaniu gdyż ten element składa się z trzech oddzielnych części składowych i nie musi być lakierowany.

 

 

Wnętrze auta składa się z ośmiu, oddzielnych foteli, zamocowanych w trzech rzędach. O komfort podróżujących zadba klimatyzacja ale także webasto, duży telewizor LCD z DVD, router WiFi z Internetem dla wszystkich, przetwornica prądu 230V.

 

Fiat Ducato III – podsumowanie

Kierowcy cenią Fiata Ducato choćby ze względu na wysoką pozycję, jaką zajmują, siadając za kierownicą auta oraz za przestrzenność kabiny, co czyni włoskiego pojazdu wygodnym miejscem podróży. Ponadto, wyposażenie auta odznacza się fachowym wykonaniem, a prowadzenie go jest bezpieczne i nie sprawia trudności – wszystkie zaś te cechy czynią z Ducato  wzorem samochodu typu van. Fiat ma też przysłowiowego asa w rękawie, który daje mu przewagę nad konkurencja a jest nim  szybki, trzylitrowy diesel o mocy 180 KM.

INFORMACJE:

tel. +48 609 228 154

e-mail: biuro@royalfleet.pl

 

 

Taki bus może być początkiem wielkiej przygody…

 

 

GALERIA ZDJĘĆ