Smart Drive

Smart Drive

Royal Fleet we współpracy ze SCANTRACK przedstawiają Państwu produkt SMART DRIVE kierowany dla Klientów, którzy poza zapotrzebowaniem na informację o lokalizacji pojazdów jak i sposobie ich użytkowania –  dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz pragną zmniejszyć koszty eksploatacji swojej floty.

Dlaczego SMART DRIVE wyróżnia się na rynku?
Dlatego, że to narzędzie niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego zarządzania flotą w Państwa Firmie.

Zwiększamy efektywność kosztową

Pamiętajmy, że efektywność kosztowa floty to nie tylko zmniejszenie ilości zużycia paliwa, ale i właściwa oraz świadoma eksploatacja pojazdów. Dlatego jako pierwsi proponujemy kompleksową obsługę.. Nasz produkt pozwala na dokładną analizę i określenie sposobu jazdy użytkownika pojazdu, informuje o zużyciu pojazdu jak i przekraczaniu ustalonych norm eksploatacji. Na bieżąco dostarcza informacji na temat optymalnych i ekonomicznych warunków pracy silnika w pojeździe.

Zwiększamy bezpieczeństwo czynne kierowców w firmie

O sile każdej firmy decyduje właściwie dobrany zespół – Firma to ludzie – zadbajmy więc wspólnie o ich równowagę na drodze i bądźmy pewni,
że realizując cele przedsiębiorstwa gwarantujemy im maksymalne bezpieczeństwo w trasie.

SMART DRIVE to program oparty na m.in:
– ocenie aktualnych umiejętności i świadomości użytkownika pojazdu
– treningach i szkoleniach
– monitoringu w codziennej pracy
– nagradzaniu najlepszych kierowców
– wykorzystywaniu mechaniki wewnętrznych programów rozwoju osiągnięć i kompetencji pracowników.

ZWIĘKSZAMY ŚWIADOMOŚĆ W ZAKRESIE EKOLOGII

SMART DRIVE identyfikuje i profiluje użytkowników, którzy stwarzają zagrożenia, a ich jazda jest nie ekologiczna, poprzez co przyczyniają się do wzrostu kosztów oraz stanowią zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników ruchu. Dzięki systemowi dedykowanych szkoleń oraz wysyłaniu na bieżąco do użytkowników powiadomień o naruszeniu ustalonych norm, poprawiamy efektywność użytkowania pojazdów oraz zwiększamy ich świadomość nie tylko w aspekcie kosztów i bezpieczeństwa ale także ekologii.

URZĄDZENIE
Konfiguracja naszego urządzenia, a w szczególności ilość odczytywanych parametrów zawsze dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Aby uzyskać dostęp do aplikacji wystarczy tylko przeglądarka internetowa. Po zalogowaniu Klient widzi wyłącznie własne samochody, a dane otrzymuje w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że informacje wysyłane przez urządzenia są natychmiastowo dostępne w aplikacji. W jednym miejscu macie Państwo dane do bezpośredniej weryfikacji swojej floty pod kątem prędkości pojazdów i jej przekroczeń, lokalizacji, ilości zatankowanego paliwa, informacji o postojach z adresem i czasem postoju, analizę profilu kierowcy pod kątem stylu jazdy oraz zużycia pojazdu i paliwa, użytkowanie samochodu poza wyznaczonymi godzinami i obszarem.

Dzięki SMART DRIVE właściciele flot samochodowych unikają większości często nieświadomych błędów i nadużyć wynikających z niewłaściwego użytkowania służbowych pojazdów, poprzez co generują widoczne oszczędności w eksploatacji floty.

Royal Fleet Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 1
08-300 Sokołów Podlaski
NIP 823 165 24 45

Adres biura

ul. Nadwiślańska 139
05-420 Józefów k. Warszawy

Kontakty

Royal Fleet sp. z o.o. (Infolinia 24h)
tel: +48 733 822 333

biuro@royalfleet.pl