Hilux – trwały, niezawodny i jeśli zechcenie zabierze Was w ciekawe miejsca.

Jeszcze do niedawna pick-upy kojarzyły się z autami dla rolników. Proste, terenowe auta, czasami z napędem 4×4 służyły zwykle do przewozu na pace słony, szpadli, piachu na budowę czy betoniarki. Jednak tego typu auta pokochali fani przygód 4×4. To właśnie dla nich większość producentów, w tym Toyota, rozpoczęło nowy trend w konstruowaniu tych aut. Pojazdy te stały się bardziej komfortowe, z wnętrzami zaprojektowanymi bardziej „osobowo” z dodatkami których kiedyś nie było nawet w opcji. Nie mniej nadal są to bardzo proste konstrukcje. Czy to wada? Nie, jeśli myślicie aby zabrać się takim autem w kierunku terenowej przygody. Proste w tym wypadku oznacza sprawdzone i trwałe.

NAMIOT DACHOWY

To rozwiązanie które sprawia, że auto staje się Waszym małym domem na wyprawie. Namiot dachowy w tym przypadku to określenie nieprecyzyjne. ROYAL FLEET umieszcza bowiem brezentowy domek do spania nad skrzynią ładunkową. Tu pomocny jest dedykowany do tego auta stelaż, który sprawia, że namiot jest niżej. Co to daje? Przede wszystkim przy przejazdach w terenie nie wystaje poza obrys dachu, nie zawadza o przeszkodzi i… też niżej trzeba do niego wchodzić.

TERENOWE MODYFIKACJE

Nasze auta opisaliśmy dokładnie w osobnym artykule i zachęcamy do jego lektury (link). W skrócie przypomnieć możemy że Hilux REVO, którego oferujemy posiada podniesione zawieszenie i karoserię. Ponadto pomocne w terenowych przeprawach są osłony podwozia oraz wyciągarka, duże, 33″ koła, snorkel, stalowy tylny zderzak. Warto również wspomnieć, że ten pick-up ma podniesioną moc silnika ze standardowych 150 KM do 180 KM. Czy to ważne w terenie? Tak. W przypadku pokonywania niektórych przeszkód, np. długich, piaskowych podjazdów dodatkowe konie mechaniczne są nieocenione.

GDZIE POJECHAĆ?

Ten Hilux nie został oczywiście zbudowany do rajdów przeprawowych, jednak firma ROYAL FLEET pozwala na jego wykorzystanie zgodnie z przeznaczeniem. Co to znaczy? Po przeszkoleniu z obsługi systemów w jakie wyposażone jest auto (napędy 4×4, wyciągarka) czy namiotu śmiało zjechać można tym pojazdem z utwardzonej drogi by poszukać przygody z dala od cywilizacji. W dobie zamkniętych hoteli i utrudnień jakie nas dotykają, taki sposób podróżowania to wolność wyboru, radość spędzonego wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi czasu, ogniska, wędkarstwo, wszystko to o czym zawsze marzyliście ale nie mięliście odwagi zrobić.

 

ILE TO KOSZTUJE

Firma ROYAL FLEET specjalizuje się w lesingu aut. Jeśli chcielibyście takie auto nabyć, umożliwiamy korzystne finansowanie. Jeśli dopiero chcielibyście spróbować dopiero takiej przygody ale bez zobowiązania w postaci zakupu auta można je wypożyczyć. Tu z ofertą wychodzi ROYAL QUICK. Koszt Rozpoczyna się od kwoty 280 zł/doba przy wynajmie miesięcznym. W przypadku gdybyście chcieli przeżyć weekendową przygodę, cena to 500 zł/doba. Jednak wszystko zależy jeszcze od ilości planowanych kilometrów czy trasy (wyjazdy zagraniczne). W celu uzyskania dokładnej oferty zapraszamy do kontaktu.

HILUX ROYAL FLEET w programie AUTOKULT

(LINK)