Zalety usługi SMART DRIVE

Czym jest usługa SMART DRIVE?

SMART DRIVE to produkt stworzony we współpracy z firmą SCANTRACK dzięki któremu z urządzeń zamontowanych w pojazdach Klienta za pośrednictwem sieci GSM przesyłane są dane telemetryczne informujące o lokalizacji pojazdów jak i sposobie ich użytkowania. Ich prezentacja odbywa się za pośrednictwem aplikacji internetowej.

 

Dlaczego warto używać usługi SMART DRIVE?

Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców którzy oprócz informacji o lokalizacji swojej floty chcieliby zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz pragną zmniejszyć koszty eksploatacji. Stosowane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, niezawodnością oraz dużymi możliwościami konfiguracji.

 

Jak korzystać z usługi SMART DRIVE?

Konfiguracja naszego urządzenia, a w szczególności ilość odczytywanych parametrów zawsze dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Aby uzyskać dostęp do aplikacji wystarczy tylko przeglądarka internetowa. Po zalogowaniu Klient widzi wyłącznie własne samochody, a dane otrzymuje w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że informacje wysyłane przez urządzenia są natychmiastowo dostępne w aplikacji. W jednym miejscu macie Państwo dane do bezpośredniej weryfikacji swojej floty pod kątem:

  • prędkości pojazdów oraz jej przekroczeń
  • lokalizacji pojazdów
  • danych dotyczących paliwa
  • informacji o postojach z adresem i czasem postoju, przydatnych przy rozliczaniu pracowników z powierzonych zadań
  • unikalny algorytm przetwarzania danych pozwalający na analizę profilu kierowcy pod kątem stylu jazdy, bezpieczeństwa oraz zużycia pojazdu i paliwa
  • użytkowanie samochodu poza wyznaczonymi godzinami i obszarem (geofencing)
  • komunikacja z użytkownikiem – elektroniczny trener techniki jazdy

 

Co zyskujemy użytkując SMART DRIVE?

ZWIĘKSZAMY EFEKTYWNOŚĆ KOSZTOWĄ

Efektywność kosztowa floty to nie tylko zmniejszenie ilości zużycia paliwa, ale i świadoma eksploatacja pojazdów. Nasz system pozwala na dokładną analizę określającą sposób jazdy, zużycie pojazdu jak i przekraczania ustalonych norm eksploatacji. Na bieżąco dostarcza informacji na temat optymalnych i ekonomicznych warunków pracy pojazdu.

ZWIĘKSZAMY BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE KIEROWCÓW

O sile każdej firmy decyduje właściwie dobrany zespół. Firma to ludzie – zadbajmy wspólnie o ich równowagę na drodze i bądźmy pewni, że realizując cele Przedsiębiorstwa, gwarantujemy im maksymalne bezpieczeństwo w trasie. Za pomocą naszego systemu oceniamy aktualne umiejętności i świadomość użytkownika pojazdu. Trenujemy i szkolimy. Monitorujemy w codziennej pracy. Nagradzamy najlepszych.

ZWIĘKSZAMY ŚWIADOMOŚĆ W ZAKRESIE EKOLOGII

Dzięki systemowi dedykowanych szkoleń oraz wysyłaniu na bieżąco powiadomień o naruszeniu ustalonych norm, poprawiamy efektywność użytkowania pojazdów oraz zwiększamy świadomość nie tylko w aspekcie kosztów i bezpieczeństwa, ale także i przede wszystkim ekologii.

Stosowane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, niezawodnością oraz dużymi możliwościami konfiguracji.

Informacje wysyłane przez urządzenia są natychmiastowo dostępne w aplikacji a dostęp do aplikacji umożliwia przeglądarka internetowa.