Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Firma założona została w roku 1994, jako spółka rodzinna z wyłącznie kapitałem polskim działająca w sektorze przemysłowym. W październiku 2001 rozpoczął się nowy etap w działalności firmy.
Spółka świadczy usługi związane z zarządzaniem flotą samochodów służbowych dla firm i korporacji w ramach outsourcingu floty. Jest dla swoich klientów podwykonawcą i partnerem strategicznym w realizacji nowoczesnych usług zarządzania.
Doświadczenia zdobyte w tym okresie, postępujący rozwój firmy, jak i fakt wzrostu popularności usługi outsourcingu wśród przedsiębiorstw prowadzących działalność na polskim rynku spowodowały, że rozpoczęliśmy od 1 października 2009 działalność na skalę ogólnopolską, jako bezpośredni dostawca szeroko rozumianych rozwiązań outsourcingowych, leasingowych i ubezpieczeniowych.

 

Specjalizacją firmy jest przejęcie czynności związanych z zarządzaniem parkiem samochodów służbowych poprzez wynajem długoterminowy wraz z kompleksowym zarządzaniem flotą pojazdów. Klient ma bezpośredni dostęp do wszystkich danych dotyczących powierzonej floty, poprzez nowoczesne rozwiązania informatyczne. Obsługa techniczna wykonywana jest na terenie całego kraju w autoryzowanych stacjach obsługi dla danej marki, Dodatkowo zapewniamy ubezpieczenie oraz assistance, wymianę opon, samochód zastępczy wynajmowanych pojazdów. Taki system pozwala na znaczne ograniczenie kosztów stałych przedsiębiorstwa i uważany jest za najkorzystniejszą i najwygodniejszą formę eksploatacji pojazdów służbowych w firmie.
Przy realizacji zadań, Royal Fleet kieruje się najwyższą jakością usług, dostępną zarówno dla naszych klientów i użytkowników, jak i administratorów flot.

Royal Fleet Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 1
08-300 Sokołów Podlaski
NIP 823 165 24 45

Adres biura

ul. Nadwiślańska 139
05-420 Józefów k. Warszawy

Kontakty

Royal Fleet sp. z o.o. (Infolinia 24h)
tel: +48 733 822 333

biuro@royalfleet.pl